.

Cumhurbaşkanından Kanal İstanbul Müjdesi !

 Ankara Ticaret Odası (ATO) Ödül Töreni’nde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Kanal İstanbul projesi ile ilgili müjdeli haberi verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kanal İstanbul projesinin bitme noktasına geldiğini ve ihaleye çıkmaya hazırlandığını söyledi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kanal İstanbul projesi artık bitme noktasına geldi ihale aşamasında dedi. Erdoğan, ”çılgın projelerle yola devam edeceğiz.” dedi.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan, “2003-2016 yılları arasında yüzde 5.7 büyüdü. Gelişmekte olan ülkeler arasında en başta yer alıyoruz.2016 yılında dahi yüzde 3.2 oranında büyüme elde ettik.Bu yıl ilk iki çeyrekte yüzde 5.2’yi yakaladık. Üçüncü ve dördüncü çeyrekte çok daha büyük oranlar bekliyoruz. 2017 büyümesinin yüzde 7 olması kimseyi şaşırtmayacaktır.İnşallah az bir gayretle 1 trilyon dolara ulaşacak durumdayız.  Bunu sizlerle beraber yaptık, devam edeceğiz.

Milli gelire göre dünyanın 17’nci, satınalma parametresiyle dünyanın 13’ncü büyük ekonomisine sahibiz. Hedefimiz 10 büyük ekonomi arasına girmek. Bunun için mevcut durumumuzu ikiye katlamamız yeterli olacaktır” şeklinde konuştu.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler, Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »