.

CRYSTAL’E 3 ÖDÜL BİRDEN

Crystal Oteller gurubu 3 yeni ödüle hak kazandı.

 

Misafir memnuniyetine dayalı 3 ödül alan Crystal Oteller grubu yönetimi, ödüllerin Crystal Oteller grubuna olan güveni gösterdiğini belirttiler.

Tatil değerlendirme sitesi TripAdvisor platformu tarafından Crystal Sunrise Queen Luxury Resort ve Crystal De Luxe Resort otelleri, konaklama ve hizmet kalitesinin üstün değerlendirmeleri ile TripAdvisor tarafından ” Certificate of Excellence for the year of 2012″ ile ödüllendirildi.

Daha sonra yine Avrupa’nın ve özellikle Flamanca dillerinin konuşulduğu Hollanda, Belçika ülkelerinde faaliyet gösteren saygın tatil değerlendirme platformu Zoover ziyaretçileri tarafından Crystal Flora Beach ve Crystal Sunrise Queen Luxury Resort otellerini üstün servis ve kalitesi nedeniyle ödüle layık gördü.

Crystal otel grubu yetkilileri yaptıkları açıklamada, ”Ayrıcalıklı ve tarifsiz mutluluğumuz ise kalite, konfor  ve hizmetteki standartlarımızı arttırmada yorgunluk bilmez uğraşlarımızın hepimizin odak noktası müşterek misafirlerimiz nezdinde takdir bulmasından kaynaklanmaktadır” dediler.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »