.

CornerLife Güneşli’de Dükkanlar 599 Bin Liradan Başlıyor

Güneşli’de yükselen CornerLife projesinde daireler 197 bin liradan dükkanlar ise 599 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.CornerLife Güneşli

Güneşli’de inşa edilen Cornerlife’ın çarşı bölümünde yer alan 21 Corner dükkân ve 1500 metre kare 1 bağımsız çok özel ticari alan satışa sunuldu.

İstanbul gayrimenkul pazarında yatırımlarda en hızlı geri dönüşün dükkânlarda meydana gelmesi yatırımcı nın gayrimenkulprojelernin dükkanlarına olan talebini arttırdı. Konutlara yapılan yatırım 200-240 ayda ofis yatırımı 160-200 ayda geri dönerken dükkân yatırımları ise kendini 140-150 ayda amorti ediyor. Söz konusu amortisman süresi ofis ve dükkan ihtiyacının yoğun olduğu Güneşli gibi bölgelerde daha da kısalırken, Güneşli’ nin en işlek caddelerinden birinde yer alan Cornerlife Çarşı’daki dükkânlar yatırımcı açısından kaçırılmaz bir fırsat sunuyor.

8 Metre tavan yüksekliği ile alışılan dar kutu dükkân anlayışını bozan ve 57 metrekare ile 347 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki Cornerlife dükkânları, 599 Bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Beyazlar İnşaat ile Keleş İnşaat ortak girişimi  tarafından 14 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilmekte olan Cornerlife projesi 211 daire ve 21 ticari alandan meydana geliyor. Projede 800 metrekarelik büyüklüğünde Corner Fit spor merkezi, bahçeler, parklar, su alanları, açık hava toplantı alanları gibi zengin sosyal donatılar bulunuyor.

Teslimlerin Aralık 2014 tarihinde gerçekleştirileceği projede daire büyüklükleri 44 ila 167 metrekare arasında değişiyor.

Cornerlife’ta ;
Stüdyo daireler 197 bin liradan,
1+1 daireler 247 bin liradan,
2+1 daireler 450 bin liradan,
3+1 daireler 612 bin liradan başlıyor.

İletişim:  212 445 45 23


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar