.

CornerLife Güneşli’de Daire Alanlara ‘Altın’ Kampanyası

Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilmekte olan CornerLife Güneşli projesinde ‘Altın Fırsat’ olarak adlandırılan ve yıl sonuna kadar projeden daire alanalar daire metrekaresi kadar altın verilecek yeni kampanyanın detayları 25 Kasım’da düzenlenecek basın toplantısı ile açıklanacak.CornerLife Güneşli

Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilmekte olan Cornerlife Güneşli projesinde daire alanlara, dairenin metrekaresi kadar altın verdiği yeni bri kampanya başlatıyor.

Kampanya detayları 25 Kasım 2013 tarihinde saat 10:00’da düzenlenecek kahvalte etkinliğinde açıklanacak. Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanlarının ev sahipliği yapacağı kahvaltıda Cornerlife Güneşli projesindekialtın kampanyasının yanı sıra gelecek dönemdeki projeler de masaya yatırılacak.

İletişim:  0 212 445 45 23


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »