.

Conrad Hotel’in SGK Hisseleri İhaleye Çıkıyor

SGK, Yeditepe Beynelmilel Otelcilik ve Taksim Otelcilik’te bulunan hisselerini farklı tarihlerde ihale ile satışa çıkaracağını açıkladı.Conrad

Sosyal Güvenlik Kurumu, Yeditepe Beynelmilel Otelcilik Turizm ve Ticaret AŞ ile Taksim Otelcilik AŞ’de bulunan hisselerini farklı tarihlerde satışa çıkarıyor.
Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığından:
İdaremizce Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığına ait;
• Yeditepe Beynelmilel Otelcilik Turizm Ticaret A.Ş.’de bulunan % 26 oranındaki,
• Taksim Otelcilik A.Ş.’de bulunan % 31,425 oranındaki
iştirak hisselerinin “satış” yöntemiyle özelleştirilmesini teminen 09.01.2013 tarihinden itibaren ihale ilanına çıkılmış ve son teklif verme tarihi 03.04.2013 olarak belirlenmiştir.
Anılan ihale ilanında yer alan iştirak hisselerinin ihalesine son teklif verme tarihi İhale Şartnamesinin ilgili hükümlerine istinaden 05.06.2013 Çarşamba günü saat 17:00’ye kadar uzatılmıştır. Son teklif verme tarih ve saatinden sonra İdare’ye intikal edecek teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır.”

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar