.

Code İstanbul’da KDV ve Tapu Masrafı Yok

Yazıcıoğlu İnşaat, İstanbul Bahçelievler’de Coda İstanbul adı ile yeni bir inşaat projesine başlıyor.Code İstanbul

İstanbul Bahçelievler’de, 2 blok ve 90 daireden oluşan Code İstanbul, geniş yaşam alanları, deniz manzaralı daireleri, tüm beklentilere cevap verecek sosyal alanları yükseliyor. Yüzde 80’i yeşil alan olan proje, ulaşım noktalarına yakın bir konumda bulunuyor. Güney cepheye konumlandırılan dairelerinde İstanbul ve deniz manzarası olan projede, 2+1, 3+1 ve 4+1 Daire seçenekleri bulunuyor.
Code İstanbul’un Özellikleri

Code İstanbulkonut projesi 7 bin metrekare alan üzernde yükseliyor. Projede kapalı yüzme havuzu, kontrollü siteye giriş ve çıkışlar, 90 adet geniş yaşam alanlarına sahip daireler, fitness center, kameralı güvenlik sistemi, sosyal tesis, sauna, vitamin bar, masa tenisi, bilardo ve 300 kişilik etkinlik ve toplantı alanı bulunuyor.
6 bin metrekarelik yeşil alan

Konut projesinde merkezi ısıtma sistemi, kapalı yüzme havuzu, resepsiyon hizmetleri, jeneratör, fitness center, her blokta 4 adet asansör, 210 araçlık otopark, bilardo, sauna, kamera kontrollü çocuk oyun alanı bulunuyor. Code İstanbul Konut projesinde ayrıca, masa tenisi, özel peyzaj alanına sahip 6 bin metrekare yeşil alan, bisiklet ve yürüyüş parkuru, özel tasarım mutfak dolapları, asma tavan, özel batarya ve banyo uygulamaları yer alıyor.
KDV ve Tapu Harcı Ödemek Yok

Teslimi 2014 Aralık ayında yapılacak olan Code İstanbul konut projesinden 31 Aralık 2013 tarihine kadar alım yapan tüm müşterilerden KDV ve Tapu harcı alınmayacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar