.

Code İstanbul’da 547 Bin Liraya 3+1

İstanbul Bahçelievler Kocasinan’da inşa edilen Code İstanbul konut projesinde satış süreci devam ediyor. Projede 3+1 daireler 547 bin liradan satılıyor.Code İstanbul Yazıcıoğlu İnşaat tarafından İstanbul Bahçelievler Kocasinan’da hayata geçirilen Code İstanbulKonut projesi, 2 blok ve 90 daireden oluşuyor. Yüzde 80’inin yeşil alana ayrıldığı projede geniş yaşam alanları ile deniz manzaralı daireler bulunuyor.

Code İstanbul Ulaşım Noktalarına Yakın

Güney cepheye konumlandırılan dairelerde İstanbul’un ve denizin keyfini çıkarıldığı Code İstabul Konut projesi, tüm ulaşım noktalarına yakın bir konumda yükseliyor.

Banka Kredisi Kullanma İmkanı

Code İstanbul’da 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon seçenekleri yer alıyor. Projeden Daire satın alabilmek için banka kredisi kullanılabiliyor. Projedeki daireler 43 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor.

Daire Fiyatları 507 Bin Liradan Başlıyor

7 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Code İstanbul konut projesinde 2+1’ler 507 bin liradan, 3+1 daireler 547 bin liradan, 4+1 daireler 632 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

300 Kişilik Toplantı Salonu Var

Projede yüzme havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanları, spor alanları, 300 kişilik toplantı salonu, kapalı otopark gibi sosyal imkanlar yer alıyor. Code İstanbul konut projesi, Bahçelievler, Kocasinan Merkez Mahallesi, Marmara Caddesi üzerinde yükseliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar