.

Code İstanbul Yıl Sonu Teslim Edilecek

Yazıcıoğlu İnşaat tarafından İstanbul Bahçelievler’de hayata geçirilen Code İstanbul konut projesinde satışlar sürüyor.Code İstanbulİstanbul’un Bahçelievler ilçesinde yükselen Code İstanbul Konut projesinde daireler 507 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projeden Ev sahibi olmak için banka kredisi kullanılabiliyor.

Code İstanbul 2 Blok Olarak Yükseliyor

7 bin metrekare Arsa alanın üzerinde inşa edilen Code İstanbul konut projesi, 2 blok olarak yükseliyor. Projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salondan oluşan 90 Konut yer alıyor.

Dairelerin Büyüklüğü 143 m2’den Başlıyor

Dairelerin büyüklüğünün brüt 143 metrekare ile 186 metrekare arasında değiştiği Code İstanbul konut projesinde Teslimler bu yılın Aralık ayında başlayacak. Projede fitness merkezi, sauna, buhar odası, yüzme havuzu, Bilardo, 300 kişilik toplantı salonu, çocuk oyun alanları, spor alanları, dinlenme alanları, kapalı otopark gibi olanaklar sunuluyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar