.

CNR Emlak Zirvesi tanıtım toplantısı yapıldı

CNR Holding doğrulusunda oluşturulan Emlak Zirvesi ve Fuarı’nın tanıtım toplantısı yapıldı. 23 – 26 Kasım tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleşecek olan dorukye “God Father of Green (Yeşilin Babası)” lakaplı Jerry Yudelson da katılacak.

Bu sene ikincisi gerçekleştirilecek olan 2. CNR Emlak Zirvesi ve Fuarı 23 Kasım’da kapılarını açacak. 50’den çok ülkeden yatırımcının beklendiği fuarın ilk günü gerçekleştirilecek olan “Şimdi Türkiye’ye Yatırım Zamanı” konulu dorukde 25 ülkeden katılımcı yer alacak. Zirve evveli oluşturulan tanıtım toplantısına, CNR Fuarcılık Grup Başkanı Cem Şener, TEMFED Başkanı Hacı Ali Taylan, REIDIN Genel Müdürü Kerim Alain Bertrand, Omurga Capital Partners Genel Müdürü Oğuz Kösebay ve MRESCO Genel Müdürü Oya Zingal katıldı.

CNR Emlak Fuarı tüm sektörü bir araya getirecek

CNR Fuarcılık Grup Başkanı Cem Şener, yatırımcıları, proje sahiplerini ve finansman sektörünü bir araya getirecek CNR İstanbul Emlak Zirvesi’nin, sektörün bilhassa yatırım ve finansman konularının tartışılacağı, projelerin ve bu projelerin bulundukları coğrafyaların da tanıtılacağı bir doruk olacağını söyledi.

Yeşilin babası Emlak Zirvesi’nde olacak

Tanıtım toplantısında konuşan Şener, dorukde yeşil binalar üstüne 14 kitap yazan, 100’den çok konferansta ana konuşmacı olan ve 25 senelik deneyimi ile LEED sisteminde aşağı yukarı 4 bin inşaat sektörü profesyonelini eğiten, “God Father of Green (Yeşilin Babası)” lakaplı Jerry Yudelson’un da olacağını vurguladı.

CNR Emlak Fuarı’na yerli ve yabancı 25 binin üstünde ziyaretçi beklediklerini ifade eden Şener, “Bu seneki yeni pazarlar Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan, Pakistan, Afganistan, Cezayir ve Fas olacak. Fuar, Türkiye’nin en mühim projelerini aynı çatı altında buluşturacak.” diye konuştu.

Yüzlerce proje tek çatı altında

Yüzlerce projeyi araştırma ve karşılaştırma fırsatını yakalayacak olan yerli yatırımcıların konut alımında doğru tercihi yapabileceğine işaret eden Şener “Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü standından yatırım gerçekleştirme istedikleri projenin işlemlerini başlatıp, Bankalar Caddesi’nin standından da kredi verileri alabilecekler.” şeklinde konuştu.

“Türkiye’deki satış trendi hiç düşmedi”

Tanıtım toplantısında konuşan Türkiye Bütün Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Hacı Ali Taylan, “İnşaat sektörü son dönemlerde lokomotif sektör oldu. Son derece iyi gidiyoruz. Zaman vakit karamsar tablolar çiziliyor ama ortalamalara bakıldığında bu sene dahil Türkiye’deki satış trendinin hiç düşmediğini görüyoruz.” diye konuştu.

“Yabancıların ilgisi azalmadı”

Ülke parasının değer kaybetmesinin gayrimenkul bölümünde alım fırsatı oluşturduğunu bildiren REIDIN Türkiye Ülke Müdürü Kerim Bertrand “Türkiye’de yaşanan çevresel olumsuzlukların, ülke cazibesini bir oran olumsuz etkilese de yabancı yatırımcıların “bekle-gör” politikasıyla ilgi göstermeye devam ediyor.” şeklinde konuştu.

CNR Emlak Zirvesi’ne kimler katılacak?

23 – 26 Kasım tarihlerinde düzenlenecek CNR Emlak Zirvesi’ne TOKİ Başkanı Ergün Turan, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün, Konutder Başkanı Altan Elmas, Türkiye Varlık Fonu Başkanı Himmet Karadağ, Dr. Can Fuat Gürlesel, Hacı Ali Taylan, Nazmi Durbakayım, Prof. Dr. Kerem Alkin, Vedad Gürgen, Mesut Pektaş, Hüseyin Oflaz, Kerim Alain Bertrand, Mehmet Sami Kılıç, Oya Zingal, Zafer Arslan, Dr. Eyüp Vural Aydın, Hasan Tahsin Usta, Doç. Dr. Recep Bildik, Mehman Abbas, Yunan-Türk Ticaret Odası Başkanı Panagiotis Koutsikos, Ukrayna Altyapı Bakanlığı Proje Müdürü Taras Boichuk, Suudi Aramco Proje Direktörü Emad Johar, Gülnur Üçok, Vehbi Orakçı, Oğuz Kösebay, Haluk Sur, Şinasi Bayraktar, Umurcan Gago gibi alanlarında eksper çok sayıda seçkin ismin konuşmacı olarak katılacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »