.

CNR Emlak Fuarı İnşaatın Zirvesini Buluşturuyor

Türk ekonomisinin lokomotifi olan emlak ve inşaat sektörü 2. CNR Emlak Zirvesi ve CNR Emlak Fuarı’nda görücüye çıkacak. 23 Kasım’da kapılarını açacak olan fuara 50 ülkeden yatırımcı bekleniyor. “Şimdi Türkiye’ye Yatırım Zamanı” hususlu dorukde ise 25 ülkeden katılımcı yer alacak.

CNR Emlak Fuarı’nda, aralarında Remax Portugal, TIMC, Casablanca Mediaçao Imobiliaria, Amerıca Eb5 Vısa Llc’nin de bulunduğu çok sayıda uluslararası firma katılımcı olarak yer alıyor. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık doğrulusunda, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ’nin destekleriyle 23-26 Kasım tarihleri arasında, CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek olan CNR İstanbul Emlak Zirvesi ve Fuar’ı, yatırımcıları, proje sahiplerini ve finansman sektörünü bir araya getirecek. CNR İstanbul Emlak Zirvesi, sektörün bilhassa yatırım ve finansman hususlarının tartışılacağı, projelerin ve bu projelerin bulundukları coğrafyaların da tanıtılacağı bir doruk olacak.

Açılışını Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin gerçekleştireceği CNR Emlak İstanbul Zirvesi’ne, TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün, Konutder Başkanı Altan Elmas, Türkiye Varlık Fonu Başkanı Himmet Karadağ, Dr. Can Fuat Gürlesel, Hacı Ali Taylan, Nazmi Durbakayım, Prof. Dr. Kerem Alkın, Vedad Gürgen, Mesut Pektaş, Hüseyin Oflaz, Kerim Alain Bertrand, Mehmet Sami Kılıç, Oya Zıngal, Zafer Arslan, Dr. Eyüp Vural Aydın, Hasan Tahsin Usta, Doç. Dr. Recep Bildik, Mehman Abbas, Yunan-Türk Ticaret Odası Başkanı Panagiotis Koutsıkos, Ukrayna Altyapı Bakanlığı Proje Müdürü Taras Boıchuk, Suudi Aramco Proje Direktörü Emad Johar, Gülnur Üçok, Vehbi Orakçı, Oğuz Kösebay, Haluk Sur, Şinasi Bayraktar, Umurcan Gago gibi alanlarında eksper ve çok sayıda seçkin isim hususşmacı olarak katılacak.

Türkiye’ye Yatırım Zamanı

Emlak sektörüne yön veren CNR Emlak İstanbul Zirvesi’nde 30’un üstünde hususşmacı, 25 ülkeden, 500’den çok uluslararası katılımcı ile buluşacak. CNR Emlak Fuarı ile eş vakitli düzenlenecek CNR Emlak İstanbul Zirvesi’nde “Şimdi Türkiye’ye Yatırım Zamanı” mottosu ile uluslararası yatırımcı ve sektör profesyonellerin perspektifinden Türkiye’nin sektördeki önemine ilgi çekilecek. Uluslararası yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği dorukde; dünyada ve Türkiye’de emlak sektörü ve gayrimenkulün geleceği, Türkiye nasıl yatırım çeker? Yabancı yatırımcı ne istiyor? Uluslararası yatırımcıların perspektifinden Türkiye’nin sunmuş bulunduğu avantajlar, gayrimenkulde yatırım ortaklıkları ve gayrimenkulün finansmanı gibi husus başlıkları ele alınacak.

CNR Emlak Zirvesi’nin “keynote hususşmacısı” yeşil binalar üstüne 14 kitap yazan, 100’den çok konferansta ana hususşmacı olan ve 25 senelik deneyimi ile LEED sisteminde aşağı yukarı 4000 inşaat sektörü profesyonelini eğiten, “God Father of Green” (Yeşilin Babası) lakaplı Jerry Yudelson olacak. Yudelson, “Sürdürülebilir Şehirciliğin Geleceği” ana başlıklı hususşmasında daha yeşil bir dünya yaratmanın ve teknoloji trendlerinin sürdürülebilir şehirciliğe uygulanmasındaki aşamalarını paylaşacak. Jerry Yudelson, önümüzdeki on senelik süreçte sürdürülebilir kentler yaratmak amacıyla gayrimenkul sektörünün neler yapması gerektiğine vurgu yapacak. Sürdürülebilir şehirciliğin ileriye götürülmesi amacıyla işletmeler, sivil toplum kuruluşları ve hükümetler doğrulusunda atılabilecek 5 aşaması açıklayacak.

En Önemli Projeler Aynı Çatı Altında

CNR Expo Yeşilköy’de organize edilecek olan Türkiye’nin tek uluslararası emlak ve gayrimenkul fuarının bu senede yoğun ziyaretçi akınına uğraması bekleniyor. Fuara yerli ve yabancı 25 binin üstünde ziyaretçi bekleniyor. Aralarında Rusya, İran, BAE, Suudi Arabistan, Katar başta olmak üzere 50’nin üstünde ülkeden yatırımcıları ağırlayacak olan CNR Emlak Fuarı’nın bu yılki yeni pazarları Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan, Pakistan, Afganistan, Cezayir ve Fas olacak. Fuar, Türkiye’nin en mühim projelerini aynı çatı altında buluşturacak.

Ev, Tapu Kadastro ve Banka Aynı Yerde

“Proje Geliştiricilerinin Uluslararası Referansı” ilişkisi ile düzenlenen, kurumsal yatırımların yanı sıra tek husust satışlarının gerçekleşeceği fuar, yerli yatırımcılar doğrulusunda da yakından takip edilecek. Yüzlerce projeyi araştırma ve karşılaştırma fırsatını yakalayacak olan yerli yatırımcılar böylece, husust alımında doğru tercihi yapabilecek. CNR Emlak Fuarı’nı ziyaret edecek yatırımcılar, fuar bölümünde yer alacak olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü standından yatırım gerçekleştirme istedikleri projenin işlemlerini başlatıp, Bankalar Caddesi’nin standından da kredi verileri alabilecekler.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Fuarlar kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »