.

Cityline Bayrampaşa’da yüzde 10 indirim! 463 bin TL’ye 3+1!

Semerkand Yapı tarafından Bayrampaşa’da hayata geçirilen City Line Evleri projesinde 10 yıla kadar vade imkânı konut alıcılarına sunuluyor.. Proje kapsamında yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

2014 yılının Şubat ayında teslim edilmek üzere Bayrampaşa’da 3 bin 500 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen City Line projesinde ilk etapta yer alan 2+1 evlerin satışları tamamlandı. İnşaat alanının büyüklüğünün 12 bin 500 metrekare olduğu proje, Semerkand Yapı tarafından hayata geçiriliyor.

 

İki etap halinde inşa edilen Bayrampaşa City Line projesinde 11 adet mağaza da bulunacak. Mağazaların büyüklükleri 68 metrekareden başlayacak ve 712 metrekareye kadar devam edecek.

 

Konut büyüklüklerinin 110 metrekare ilâ 178 metrekare arasında değişiklik gösterdiği Semerkand Cityline projesinde 15 katlı tek blok yükseliyor. Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’ne ve Metro durağına 300 metre uzaklıkta bulunan City Line Evleri’nde yüzde 25 peşinatla şirket bünyesinde 1,5 yıl vade farksız taksit imkânı konut alıcılarına sunuluyor.

 

Yüzde 25 peşinatla 60 ve 120 ay vade yapılabilen Line City projesinde tamamı peşin ödemelerde yüzde 10; yüzde 50 peşinat ödendiğinde ise yüzde 5 indirim uygulanıyor.

 

Düşük faiz oranlarının müşterilere sunulduğu Cityline’de bulunan 3 oda 1 salon evler, 463 bin liradan ve ikinci etapta yer alan 2 oda 1 salon evler ise 353 bin liradan başlayan fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor.

 

0212 437 38 36


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar