.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’a yeni Yiyecek ve İçecek Direktörü

Michael Braun, Çırağan Palace Kempinski İstanbul’a Yiyecek ve İçecek Direktörü olarak atandı.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un Yiyecek ve İçecek Direktörlüğü görevine Michael Braun atandı. Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un Genel Müdürü Ralph Radtke’nin “Gerçek bir yiyecek ve içecek düşkünü” olarak tanımladığı Braun, daha önce garsonluğun yanı sıra, Katar Emirliği Kraliyet Ailesi’ne hizmet veren Amiri Havayolları’nın uçak içi ikram servisinde ve son olarak da Park Hyatt Abu Dhabi’de Yönetici Yiyecek ve İçecek Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.

Genel Müdür Radtke, Braun’un ekibe katılımıyla ilgili “Müthiş tecrübesi, tutkusu ve yaratıcılığıyla Michael’ın ekibimize katılmasından çok mutluyuz. İstanbul’un dinamik yeme-içme sahnesinde otel misafirlerimizle İstanbullulara sunacağımız yenilikler için sabırsızlanıyoruz” diyor.

Michael Braun, üç yıl süren otelcilik “çıraklığını” Almanya’da tamamladıktan sonra iş hayatına 1997’de Münih Hilton’da başladı. İlk uluslararası tecrübesini 1998-1999 yılları arasında İsviçre St. Moritz’deki Badrutt’s Palace Hotel’de edinene Braun arından Kasım 1999’da Grand Hyatt Berlin’de garson olarak işe başladı. Sadece iki yıl içinde otelin Vox Restoran’ının Restoran Müdür Yardımcılığına terfi eden Michael Braun farklı pozisyonlarda yükselerek 2004’e dek çalıştığı bu süre zarfında Park Hyatt Paris Vendome’a ve Park Hyatt Zurich’e de açılış desteği verdi.

Braun, 2004’de Yiyecek ve İçecek Yardımcı Direktörü sıfatıyla toptan bir yenilenmeden geçmek üzere olan Hyatt Regency Dubai’ye transfer edildi; tüm yiyecek ve içecek bölümünün yeniden konumlandırılmasıyla barlar ve restoranların yeniden açılmasını kapsayan projeyi başarıyla yürütmesinin ardından Yiyecek ve İçecek Direktörlüğü’ne terfi etti.

2008’de açılıştan sorumlu Yiyecek ve İçecek Direktörü olduğu Grand Hyatt Doha’da, restoran konseptlerinin yaratılmasından 200’ün üstündeki ekip üyelerinin işe alımına A’dan Z’ye tüm bölümü kurdu ve aynı zamanda sadece Katar Emirliği’nin kraliyet ailesi ile üst düzey devlet yetkililerine hizmet veren VVIP Amiri Havayolları’nın uçak içi ikram servisi ile ekibinin eğitimini üstlendi.

Braun, bugüne dek pek çok ürün, servis ve yönetim eğitimi aldı, çok sayıda açılış atölyesine katıldı. İngilizce ve Fransızca bilen Braun evli ve bir çocuk babası.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »