.

Çevre Dostu Konut Projesi ‘İncek Prestij’

Mikro İnşaat tarafından Ankara’da hayata geçirilmekte olan İncek Prestij projesi, yemşil İncek’in tam ortasında yer alıyor.İncek Prestij

Mikro İnşaat tarafından Ankara’da hayata geçirilmekte olan toplam 765 konutluk İncek Prestij projesi, konutların içi kadar ortak kullanım alanlarında da tamamen standartlara uygun, sağlıklı, çevreci yapı malzemeleri kullanarak, temiz doğayı projenin yaşam alanlarına aktaracak.

Proje ortaklarından Sarper Ak, İncek’in,  ormanlık alanları, temiz doğası ile insanları Ankara kır ortamına götürdüğünü, bu özelliği ile stresten arındırarak, huzur verdiğini kaydetti.

Projelerinin de İncek’in tam orta noktasında yer aldığını dile getiren Ak, “Günümüzde son yapılan konutlarda dikkat edilen önemli konulardan biri, binaların çevreci olması, çevreye zarar vermeyen malzemelerin kullanılması.

Binaların dışı kadar içinde de çevreci yaklaşımlara gidiliyor. Biz de konuklarımızın temiz doğayı evlerinin içine taşımasını istedik. Bunun için projemizde tamamen çevreci, standartlara uygun malzemeler kullanarak, İncek’in doğası kadar temiz ve sağlıklı yaşam sunacağız” dedi.

İletişim:  444 9 765


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »