.

Çengelköy Park Evleri’nde 1.5 Milyon Dolara Villa

Selimoğlu Grup ve Demirland İnşaat tarafından hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri, rezidans ve villa projesi olarak tasarlandı. Projede 7 farklı tipte villa yer alıyor.Çengelköy Park Evleri

İstanbul Çengelköy’de hayata geçirilen Çengelköy Park Evleri projesinde satış süreci devam ediyor. Projede villa fiyatları 1.5 milyon dolar ile 3.5 milyon dolar arasında değişiyor.

Çengelköy Park Evleri Rezidans ve Villalardan Oluşuyor
86 villa ile 73 Rezidans dairenin yer aldığı Çengelköy Park Evleri projesi, 65 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Toplam ticari alanın 3 bin 400 metrekare olduğu projenin Yatırım bedelinin 60 milyon dolar olduğu belirtiliyor.

Villalar 1.5 Milyon ile 3.5 Milyon Dolar Arasında
Çengelköy Park Evleriprojesinde rezidanslar 1 oda 1 salon ile 5 oda 1 salondan, villalar ise 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 olarak tasarlandı. 1.5 milyon dolar ile 3.5 milyon dolar arasındaki fiyatlarla satılan villaların metrekare birim fiyatları 4 bin dolardan, rezidansların metrekare birim fiyatları ile 3 bin dolardan başlıyor.

Teslimler 24 Ay Sonra Başlıyor
Teslimlerinin 24 ay sonra başlayacağı Çengelköy Park Evleri projesindeki villa alanları 400 metrekare ile 600 metrekare arasında değişiyor. Villalar, Emirgan, Hisar, Pera, Kandilli, Kuzguncuk, Aşiyan ve Kanlıca seçenekleri ile satılıyor.

İstanbul Boğazı Manzaralı
Çengelköy Park Evleri, Anadolu yakasında Boğaziçi İmar Alanı içinde yer alan ender arazilerden birinde konumlanıyor. Arazinin İstanbul Boğazı’na bakan bir yamaçta bulunması, Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü gören bir manzaraya sahip olmasını sağlıyor.

Önemli Merkezlere Yakın
Konumu nedeniyle köprülere ve çevre yollarına kolayca bağlanabilen Çengelköy Park Evleri, Bağdat Caddesi’ne 10 km, Kadıköy’e 9 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 4 km, Beşiktaş’a 9 km, Taksim’e 12.5 km, Üsküdar’a 6 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 9 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 32 km, Atatürk Havalimanı’na ise 27.5 km mesafede bulunuyor.

Proje Adresi
Çengelköy Park Evleri, Üsküdar, Çengelköy, Bosna Bulvarı (Nato Yolu) Özçelik Sokak üzerinde inşa ediliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar