.

Cendere Loft için ön talep toplanıyor!

Ön talep toplanan Cendere Loft projesi sadece seçkin konut alıcılarına davetiye usulüyle çağırılıp satışa sunulacak. Projenin Kasım ayında satışa sunulması hedefleniyor.

Cendere Loft projesi ENSPD güvencesiyle Kağıthane’de butik bir proje olarak hayata geçiriliyor. Ön talep toplanan Cendere Loft projesi sadece seçkin konut alıcılarına davetiye usulüyle çağırılıp satışa sunulacak. Projenin Kasım ayında satışa sunulması hedefleniyor.

Mimari tasarımı Ensar Mimarlık’ın üstlendiği Cendere Loft, A+ konut segmentine hitap ediyor. 1+1 loft ve 2+1 loft konutların bulunduğu Cendere Loft’ta 1 adet de penthouse yer alıyor. Toplam 40 konutun bulunduğu proje tek blok halinde yükseliyor.

Cendere Loft projesinin ayrıca Kağtıhane’nin kentsel dönüşüm sürecine büyük katkısı olacak.

Cendere Loft İletişim Bilgileri:

Tel: 0212 327 20 90
Web: http://www.enspd.com


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »