.

Çekmeköy Sultan Reşat Konutları’nda 450 bin dolara villa

İstanbul Çekmeköy’de hayata geçirilen Sultan Reşat Konukları’nda satışlar 450 bin dolar başlangıç fiyatıyla devam ediyor.Sultan Reşat

16 villanın yer aldığı Sultan Reşat Konakları’nda villalar 280 metrekare alana sahip. İstanbul Çekmeköy Alemdağ Reşadiye’de Sultan Reşat caddesinde konumlanan projenin %85 yeşil alan için ayrıldı.
AGS Grup İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin ortaklarından M. Yılmaz İnşaat tarafından inşa edilen Sultan Reşat Konutları’nda villalar 3 katlı olarak tasarlandı.
Teslimlerin hemen gerçekleştiği Sultan Reşat Konakları’nda 16 villanın yanı sıra yürüyüş alanları ve sosyal tesis alanları yer alıyor.
Çekmeköy Sultan Reşat Konakları’nda villaların fiyatları 450 bin dolardan başlayan fiyatlarla yatırımcılarına sunuluyor.
İletişim :  216 378 48 28

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar