.

Çekmeköy Dome Residence’ta başlangıç fiyatı 275 bin TL

İstanbul Çekmeköy’de yer alan Dome Residence’ta 1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 275 bin liradan başlangıç gösteriyor.Dome Residence

Taş Bina İnşaat tarafından hayata geçirilen Dome Residence’ta 84 daire yer alıyor.İstanbul Çekmeköy’de konumlanan projede daireler 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon tipinde. Projede dairelerin yanı sıra; saunalar, kamelyalar, açık yüzme havuzu, fitness center, süs havuzları, güneşlenme terası ve peyzaj alanları yer alıyor.
10 bin metrekare inşaat alanına sahip Çekmeköy Dome Residence Evleri’nde;
1+1 daireler 189 bin TL ile 275 bin TL arasında,
2+1’ler 278 bin TL ile 348 bin TL arasında fiyatlarla yatırımcılara sunuluyor.
Dome Residence Çekmeköy, Buyaka ve Meydan alışveriş merkezlerine 10 dakika, TEM ve FSM Köprüsü’ne 10 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 15 dakika, Şile’ye 20 dakika uzaklıkta yer alıyor. Projede teslimler 2013 Mayıs ayında gerçekleşecek.
İletişim:  216 484 55 03

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar