.

Casa Oliva Teslimleri Aralık 2014’te Başlayacak

Aygıt İnşaat ve Göryakınlar güvencesi ile İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hayata geçirilen Casa Oliva konut projesinde satışlar devam ediyor. Proje, 2 bloktan oluşuyor.Casa Oliva İzmir’in, Karşıyaka İlçesi, Örnekköy Mahallesinde yer alan, 26874 ada 1 Numaralı Parsel üzerine inşa edilen Casa Oliva, iki konuttan oluşan butik bir proje olarak tasarlanıyor. İkinci katta özel yüzme havuzunun bulunduğu projede 111 m2 ile 222 m2 arasında farklı Daire seçenekleri yer alıyor.

Casa Oliva Projesinde Bahçeli Daireler Bulunuyor

Dairelere ulaşımlı kapalı otopark imkanı sunulan Casa Oliva konut projesinde bahçeli Daire seçenekleri sunuluyor. Projede fitness, multimedya merkezi, sinema salonu gibi sosyal donatılar bulunuyor.

Şehrin Merkezinde Yükseliyor

Garden suite daire seçenekleri ile inşa edilen Casa Oliva Konut projesi, şehrin merkezine otoban bağlantısı ile yükseliyor. Özel projelendirilmiş peyzajlı atmosferin bulunduğu projede teras çatı bar, tam otomatik UPS’li Asansör ve süs havuzları mevcut.

Teslimler Aralık’ta Başlayacak

Cazip Konut kredisi seçeneklerinin bulunduğu Casa Oliva konut projesinde teslimlerin Aralık 2014’te başlayacağı belirtiliyor. İzmir Çevre Yoluna ve Medical Park’a, 5 dakika mesafede yer alan proje, farklı büyüklük ve oda sayısına sahip Garden Suite 3+1 dubleks, 2+1 dubleks, 3+1 ve 2+1 daire seçenekleri ile yükseliyor.

Deprem Yönetmeliğine Uygun

Deprem yönetmeliğine uygun ve radye temel sistemi üzerine inşa edilen Casa Oliva konut projesinin iletişim adresi olarak İzmir, Alsancak, Atatürk Caddesi Numara 384 Kat:8/16 gösteriliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »