.

Çamlıca Konutlarında Herkes Ev Sahibi Olacak

Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Nuripazarbaşı bölgesinde kentsel dönüşümle yapılan yıkımların ardından inşası devam eden Çamlıca 1071 konutlarının 2+1 ve 3+1 örnek dairelerini gezerek incelemelerde bulundu.Çamlıca

Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Nuripazarbaşı bölgesinde kentsel dönüşümle yapılan yıkımların ardından inşası devam eden Çamlıca 1071 konutlarının 2+1 ve 3+1 örnek dairelerini gezerek incelemelerde bulundu. Bu yıl içerisinde konutların tamamlanacağı bilgisini veren Tahmazoğlu, isteyen herkesi Ev sahibi yapacaklarını söyledi.

Çamlıca 1071 konutlarının örnek dairelerini vatandaşlarla birlikte gezen Başkan Tahmazoğlu, Çamlıca, Sakarya ve Nuripazarbaşı mahallelerinde kapsayan Kentsel Dönüşüm çalışmasında yıkılan evlerin yerine hızlı bir şekilde Yeni konutlar yaptıklarını dile getirdi. Çamlıca’da 1071 tane Konut yapacaklarını belirten Tahmazoğlu, ilk etapta 379 Konut ve 24 tane iş yerinin inşaatının sürdüğünü hedeflerinin bu yıl içerisinde konutları bitirmek olduğunu kaydetti.

Tahmazoğlu, “Burada 3+1, 2+1 ve 1+1 konutlarımız var. Burada ki konutlarımızı yine kentsel dönüşümde evini yıktığımız vatandaşlardan ev talebi olanlar için takas işleminde kullanacağız. Kalan kısmını ise herhangi bir sınırlama şartı getirmeden dileyen her türlü vatandaşımız buradan konut alma şansına sahip olacak. Diğer taraftan alt kısımlarda yine yıkımlarımız devam etmekte o yıktığımız bölgelerde de yine konut projelerimiz hazır. Yerler yıkılıp, boşaltıldıkça bu bölgeyi hızlı bir şekilde dönüştürmüş olacağız.” dedi.

Depreme dayanıklı konutlar üretmek ve vatandaşları daha güvenilir konutlarda yaşatmak istediklerini dile getiren Tahmazoğlu, emeği geçen herkese teşekkür etti.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar