.

Büyükçekmece Panorama Evleri’nde; 2+1’ler 275 bin TL

Panorama Evleri teslim tarihi 2014 Şubat ayı olarak belirlendi.Panorama Evleri

İstanbul Büyükçekmece’de yükselen Panorama Evleri Turco İnşaat imzası bulunuyor. 36 konut bulunan projede 2+1, 3+1 çatı dubleksi ve 4+1 dubleks daire tipleri yer alıyor. 5 bin 374 metrekare arsa alanına sahip Panorama’da yer alan dairelerin alanları 95 metrekare ile 188 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Yüzde 70’i yeşil alan için ayrılan Panorama Evleri’nde açık yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları gibi imkanlar yer alıyor.
Anahtar teslimlerin 2014 Şubat ayında gerçekleşeceği Büyükçekmece Panorama Evleri’nde; 2+1’ler 275 bin TL’den, 3+1 çatı dubleksleri 460 bin TL’den, 4+1 bahçe dubleksleri 495 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Projede yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanılıyor.
Panaroma Evleri konum olarak; TEM Hadımköy Gişeler’e 10 dakika, Atatürk Havalimanı’na 15 dakika mesafede yer alıyor.
İletişim:  212 882 65 00

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar