.

Bursa Harmony Towers Eylül 2013’de teslim edilecek

Bursa’nın ikonu Harmony Towers, Eylül ayında teslimlerini gerçekleştireceği konutların satışlarına devam ediyor.Harmony Towers

Bursa’da Eroğlu Gayrimenkul imzası ile hayata geçen Harmony Towers, 2013 yılının Eylül ayında teslim edilecek.

Projede 6 katlı Teras Evler, 23 ve 28 katlı kuleler, alışveriş caddesi yer alıyor. Ayrıca projede fitness salonu, tenis kortları, yarı olimpik yüzme havuzu, aerobik salonu, otopark, hobi alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatı alanları bulunuyor.

Harmony Towers konum olarak; İzmir-İstanbul Otoyolu’nun hemen üzerinde, Carrefour Alışveriş Merkezi’nin arkasında, ve Bursaray Nilüfer İstasyonu’na 500 metre uzaklıkta yer alıyor.

Harmony Towers projesinde metrekare birim fiyatı ise 2 bin 200 TL olarak belirlendi. Projede tamamı peşin ödeme yapıldığında yüzde 8 indirim uygulanıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar