.

Bun Design yeni franchise’lar vererek 100 mağazaya ulaşmayı hedefliyor

Bun Design, şu anda 32 olan mağaza sayısını, vereceği franchise’larla bir yıl içinde 100’e çıkarmayı hedefliyor.

Hediyelik eşyaların yanı sıra “zihni sinir” ürünleriyle de bilinen Bun Design, şu anda 32 olan mağaza sayısını, vereceği franchise’larla bir yıl içinde 100’e çıkarmayı hedefliyor.

Bun Design Genel Müdürü Hasip Özbudun, önümüzdeki dönemde mağaza büyüklüklerini de artırmak istediklerini belirterek, “30-40 metrekareleri 100 metrekarelere çıkarmak istiyoruz. Böylece katlanabilir küçük ev ve ofis mobilyaları da satmaya başlayacağız, öte yandan ortaklık konusunda bazı görüşmeler de yapıyoruz” diye konuştu. Dükkânlarda en çok satılan ürünün 29 bin adetle Oscar ödülleri olduğunu belirten özbudun, internetten avantajlı ürünler satacaklarını da sözlerine ekledi.

Ebru ERDOĞAN / Habertürk


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »