.

Bulvar Plus’ta güncel fiyatlar!

Ömer Kumova İnşaat tarafından Bursa’da Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı üzerinde inşa edilen Bulvar Plus projesi Aralık ayında teslim ediliyor.

250 bin liradan başlayan fiyatlar

Bulvar Plus 6 kat 24 adet dairelik oluşan butik projedir. Projede 3+1 konseptinde 148 m2 ve 5+1 çatı dubleks konseptinde 275 m2 dairelerden bulunuyor. Bulvar Plus’ta dairelerin fiyatı 250.000 TL’den başlıyor. Ara katlarda dairelerin fiyatı 285 bin lirayı bulurken, dubleks daireler de 475 bin liradan alıcıya sunuluyor.

Ödeme kolaylıkları

Alıcılar Bulvar Plus projesi için istedikleri bankadan uzun vadeli kredi kullanabildikleri gibi anlaşmalı olan Finansbank’tan da 60 aya yüzde 0.88 faiz oranı ile kredi kullanabiliyorlar. Konutların yüzde 70’i sahibini buldu.

Bulvar Plus projesi nerede?

İhsaniye’deki Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nın alternatifi olacak olan Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı yeni cazibe merkezi olmaya başladı. Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı 40 metre cadde genişliği, düzenli otopark alanları, consept cadde ışıklandırmaları, yürüyüş-bisiklet yolları, peyzaj ve bahçe uygulamaları ile farklı bir bulvar konseptidir.

Bulvar Plus 27 araçlık açık otopark alanı, yüzme havuzu, çocuk parkı, kapıcı dairesi, şifreli bina girişleri, kamera sistemi ile gelen misafirinizi evinizden görebilme imkânı, 27 m2’lik balkonlarında güneş kırıcı hareketli panelleri ile bölgedeki diğer binalardan görsellik ve kalite anlayışı ile farklılık gösteriyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar