.

Bulvar İstanbul’un Cazip Fırsatlarından Yararlanmak İçin Son Gün 31 Ocak!

Mimarisi ve sosyal yaşam alanları ile büyük beğeni toplayan BULVAR İSTANBUL’dan daire almak isteyenlere 31 Ocak tarihine kadar cazip fırsatlar sunuyor.  31 Ocak tarihinden sonra zamlanacak olan BULVAR İSTANBUL projesi iki etap 15 bloktan oluşuyor. Bin 555 dairenin yer aldığı projede 2+1’ler 276 bin TL, 3+1’ler 336 bin TL, 4+1’ler 467 bin TL, 5+1’ler 743 bin TL’den başlıyor. Projenin 2016 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi hedefleniyor.BULVAR İSTANBUL

İstanbul’un hızla gelişen Başakşehir bölgesinde bulunan BULVAR İSTANBUL, iki etap 15 bloktan oluşuyor. Bin 555 dairenin yer alacağı projede 1+1’den 5+1’e kadar her ihtiyaca ve arayışa yönelik daire tipleri bulunuyor.  İsmini iki etabın arasında bulunan ve pek çok mağaza, restoran ve kafenin bulunduğu,  ağaçlıklı bölgenin arasında yer alan yürüyüş bulvarından alan BULVAR İSTANBUL projesinde 31 Ocak tarihine kadar cazip fırsatlarla yatırımcılarını bekliyor.
31 Ocak tarihinden sonra fiyatların zamlanacağı projede,  2+1’ler 276 bin TL, 3+1’ler 336 bin TL, 4+1’ler 467 bin TL, 5+1’ler 743 bin TL’den başlıyor. Proje içerisinde daire sahibi olmak isteyenler özel yüzde 25’lik ödemenin ardından kalan miktarı banka kredisiyle ödeme imkanı sunuluyor.
Projenin lansmanından sonra yoğun ilgi gören BULVAR İSTANBUL, önümüzdeki günlerde inşasına başlanacak olan 2600 yatak kapasiteli 11 ihtisas hastanesinin bulunduğu Sağlık Kent projesinin yanında yer alıyor. Ayrıca yapımı süren Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolu, metro ve Atatürk Olimpiyat Stadı ile aynı lokasyonda yer alan BULVAR İSTANBUL’ un, TEM Otoyolu’na yakınlığı da projeye değer katıyor. BULVAR İSTANBUL’un 2016 yılı ilk çeyreğinde teslim edilmesi hedefleniyor.
Şehrin Yeni Sosyal Yaşam Merkezi; BULVAR İSTANBUL
BULVAR İSTANBUL projesi; göletlerin, şelalelerin, kamelyaların, lavanta ve gül bahçelerinin bulunduğu geniş peyzaj alanlarının yanı sıra renkli sosyal yaşamı ile de dikkat çekiyor.
Projede, toplu yaşam alanlarında sosyalleşmenin sağlanması için oluşturulan aktivite alanları yer alıyor. Kültür merkezinde bulunacak özel sinema salonunda rezervasyon yaptırarak ailece veya komşularla film izleme imkânından kütüphaneye, kalabalık misafirlerin ağırlanabileceği veya davetlerin organize edilebileceği salon – lounge alanlarına kadar düşünülen pek çok ince detay, projeye ayrı bir değer katıyor. Projenin en dikkat çekici detayları arasında özellikle çocuk eğitim ve oyun odaları, spor tesisleri ve sıcak su havuzlarının da yer alması bulunuyor.

İletişim:  4446610


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »