.

Bulvak 216’da Ön Talep Toplanıyor

Özak GYO ile Emlak Konut GYO tarafından Ataşehir’de hayata geçirilecek olan Bulvar 216 projesi 35 dükkan ve 31 ofisten meydana geliyor.Bulvak 216

TAGO Mimarlık tarafından tasarlanan, Özak GYO ve Emlak Konut GYO işbirliği ile Ataşehir’de Finans Merkezi’nin kalbinde 5 bin 800 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Bulvar 216 projesi tek blokta yer alan 35 adet dükkan ve 31 adet ofisten meydana geliyor.

Uphill Court projesine yakın bir konumda yer alan ve dört tarafı yola cepheli Bulvar 216 projesindeki bağımsız bölümler modüler sistemle inşa ediliyor. İsteğe göre daha büyük alanlar elde edilebilen projede şu an ön talep toplanıyor.

Mart 2014’te teslim eidlmesi planlanan Bulvar 216 projesindeki ofis katları 100 metrekare ile 2 bin metrekare arasında, işletmeler ise 90 metrekare ile 2 bin metrekare arasında değişiyor.

Zemin katı cadde AVM’si şeklinde tasarlananan projede alışveriş merkezi, restoran, cafe, aktivite alanları, restoranlar, teraslı özel işletmeler ve mağazalar da yer alıyor.

Her cepheden araç girişine olanak sağlayan 600 araçlık otoparkın bulunduğu Bulvar 216 projesinde pek çoksosyal donatının yanı sıra spor merkezi de bulunuyor.

 

İletişim:  216 688 34 26


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »