.

Brandium AVM 29 Mart’ta Açılıyor

Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği Ataşehir’de konumlandırılan Brandium AVM 29 Mart 2013 tarihinde kapılarını açacak.Brandium AVM

Ataşehir’de 120 bin metrekarelik alana sahip olan Brandium Alışveriş Merkezi  29 Mart tarihinde ziyaretçilerle buluşacak.
29 Mart tarihinde açılacak olan AVM, 1.350 konutluk yaşam alanı, 340 odalı 5 yıldızlı Otel ve 3.000 kişi kapasiteli kongre merkezini kapsayan Brandium Ataşehir projesi içersinde yer alıyor.
Emay İnşaat ve Erko Grup işbirliği ile inşa edilen Brandium Ataşehir projesinde ünlü modacıların tasarımlarını bir araya getireceği Markalar Sokağı, dünya mutfaklarından fast-food’a kadar farklı alternatifler sunan restoranlar, bowling salonunu da kapsayan çocuklar ve gençler için özel Eğlence merkezleri, modern Sinema ve tiyatro salonları, hipermarket, Elektronik ve Yapı marketler bulunuyor.
İletişim:  444 12 00

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar