.

Bozüyük’te Kentsel Dönüşüm Başlıyor

Bozüyük Belediye Başkan Vekili Fatih Bakıcı, KİT Komisyon Başkanı ve Bilecik AK Parti Milletvekili Fahrettin Poyraz ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürü Vedat Gürgen ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ı ziyaret etti.Kentsel Dönüşüm

Ziyarette Bozüyük için önemli bir konu olan Kentsel Dönüşüm projesi görüşülerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Görüşmenin sonunda Genel Müdür Vedat Gürgen Bozüyük’te uygulanacak Kentsel Dönüşüm projesi ile ilgili fizibilite çalışmalarının hız kazanacağını, ilçeye teknik bir heyetin gelerek incelemelerde bulunacağını belirtti.

Bakıve Poyraz Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ı da ziyaret etti. Bakıcı, Genel Müdür Baykan’a ilçede bulunan mevcut Spor tesisleri hakkında bilgi verdi. İlçede yapılması planlanan yeni bir Kapalı Spor Salonu projesi, Yeşilkent Mahallesi’ne yapılmakta olan spor tesisi ve mevcut spor salonuna yapılacak tadilat konularının görüşüldüğü ve bu konudaki çalışmaların önümüzdeki günlerde başlayacağı öğrenildi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Google Aramaları:
Şuanda Kentsel Dönüşüm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.940 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »