.

Boyner Grubu Back-up’ı satıyor!

Boyner Grubu şirketlerindeki hareket devam ediyor. Yeni Karamürsel’i aldıktan sonra Benetton Giyim’deki yüzde 50 hissesini devreden Boyner Holding şimdi de Back-up’ı satıyor.

Boyner Grubu şirketlerindeki hareket devam ediyor. Yeni Karamürsel’i aldıktan sonra Benetton Giyim’deki yüzde 50 hissesini devreden Boyner Holding şimdi de Back-up‘ı satıyor.

Satış için Hollanda merkezli Bassae Holding’le masaya oturan Boyner, gerekli açıklamayı Rekabet Kuruluna da gönderdi.

ADVANTAGE KART’I DA SATMIŞTI

Boyner daha önce de 1989 yılında piyasaya sürdüğü Advantage kartı 2002’de HSBC’ye satmıştı.

Bu yıl satın alma ve birleşmeler açısından hareketli bir yıl geçiren Boyner’in ilk bombası Yeni Karamürsel’in çoğunluk hisselerini almak olmuştu. YKM’nin hissedarlarından Tan Ailesi ile önemli sorunlar yaşanmasına rağmen YKM’nin yüzde 63 hissesinin 190 milyon TL bedelle Boyner Büyük Mağazacılık’a devri son olarak Rekabet Kurulu tarafından onaylandı.

Boyner onay sürecinde sürpriz bir işleme daha imza atarak Benetton Giyim’deki yüzde 50 hissesini, Benetton Group Spa’ya devretmişti.

200 BİN ÜYESİ VAR

Boyner Holding tarafından 2003 yılında kurulan Back-Up, bireylere ve kurumlara bir çok konuda hizmet vermek üzere kurulmuş bir şirket. Yol yardımından check-up ve görüntüleme hizmetine, konut yardımından tıbbi destek hizmetlerine, seyahat organizasyonundan acil durum ambulans hizmetine kadar geniş bir çerçevede hizmet veren Back-Up’ın 200 bini aşkın üyesi bulunuyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar