.

Bio İstanbul’un lansmanı sonbaharda yapılacak

Bio City Development Company ile EPP işbirliği ile gerçekleştirilecek Bio İstanbul’un lansmanı sonbaharda yapılacak.Bio İstanbul

Bio Istanbul, lansman öncesi yoğun ilgi sebebiyle bekleme listesindeki müşterilerinin taleplerine ön satış dönemiyle cevap veriyor.

Bio City Development Company şirketinin vizyonu, TOKİ iştiraki olan Emlak Planlama Proje Yönetimi EPP ortaklığı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ desteği ile gerçekleştirilen Bio İstanbul, içerisinde bir çocuk araştırma hastanesi, biyomedikal Ar-Ge merkezi, üniversite, okullar, performans sanatları merkezi, mahalle meydanları, sanat merkezleri, doğal peyzajlı parklar, alışveriş caddeleri, ofisler ve yaşam alanlarını barındırıyor.

İlk faz için satışta olan 1+1’den 4+1’e kadar, farklı metrekare ve konumlarda, Tabanlıoğlu Mimarlık ve Norveç asıllı Saunders Architecture tarafından tasarlanmış 150 adet daire ve sıra ev alternatifleriyle Bio Istanbul’da lansman öncesi metrekare fiyatları 4 bin ila 4 bin 500 lira arasında değişiyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »