.

Binanın Su Yalıtımı İçin Otoparka Bakılmalı

Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Karahan, konut veya iş yeri almadan önce otoparklarda su yalıtımı olup olmadığına bakılması gerektiğini ifade etti.Su Yalıtımı

Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Karahan, ev ya da iş yeri alma veya kiralama işleminden önce mutlaka otoparkın su yalıtımlı olup olmadığına bakılması gerektiğini belitti.
Karahan, gerek ev gerekse ofisleri seçerken mutlaka otoparka bakılması gerektiğinin altını çizerek, “Eğer otopark alanını gezerken duvar, kiriş ya da kolonlarda siyah lekeler veya pamukçuklar görüyorsanız, tavanda ya da duvarlarda su izleri varsa bu binada su yalıtımı yetersiz demektir” diye konuştu.
Karahan, su yalıtımının binanın depreme karşı sağlamlığını artıran başlıca unsurlardan biri olduğunu belirterek, “Su yalıtımsız bir bina, depreme karşı taşıma kapasitesinin yüzde 66’sını 10 yıl içinde kaybediyor” dedi.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »