.

Biaport Özlüce satışa çıktı! Özel lansman fiyatlarıyla!

Biaport Özlüce’de alanları 248 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen 2+1, 318 metrekare ile 329 metrekare arasında değişen 3+1 ve 579 metrekare ile 594 metrekare arasında farklılık gösteren 5+1 dubleksler mevcut

Özçeliksan tarafından hayata geçirilen Biaport Özlüce, Bursa-Özlüce’de hayata geçiriliyor. Şu an ön satışa aşamasında olan Biaport Özlüce’de lansmana özel konut fiyatlarıyla satışlar sürüyor.

İnşaat çalışmalarının başladığı Biaport Özlüce’nin 24 ay sonra tamamlanması hedefleniyor. Biaport Özlüce’de alanları 248 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen 2+1, 318 metrekare ile 329 metrekare arasında değişen 3+1 ve 579 metrekare ile 594 metrekare arasında farklılık gösteren 5+1 dubleksler mevcut.

3 kule halinde yükselen Biaport Özlüce’de 20. katlarda özel yüzme havuz, teraslı loft daireler bulunuyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, hobi salonu, çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları yanı sıra Biaport Özlüce’de beş yıldız standartlarında spa merkezi yer alıyor.

Akıllı ev teknolojisiyle donatılmış dairelerin yer bulunduğu Biaport Özlüce’de her daire için özel üretim, tavandan yere kadar ısı yalıtımlı, alüminyum doğrama konfor camlar, her daire için 2 otopark yeri, kontrollü giriş, 24 saat kamera ile izleme, her daireyi çepeçevre saran terasla, ferah salonlar, geniş odalar ve keyifli mutfaklar sıralanıyor.

14. katlarda 4,5 metre tavan yüksekliğinde ortak kullanıma açık, benzersiz gökyüzü terasları, sosyal yaşam alanlarıo, her bloğun altında 130 adet 22 metre derinliğinde fore kazırla depreme dayanıklı yapılar, ultrasonic kalorimetreyle bağımsız ısımta sistemi, seçkin markalar için yatırım değeri yüksek dükkanlardan oluşan Biaport Özlüce, “Bursa’da böylesi yapılmadı” sloganıyla satışa çıktı.

Biaport Özlüce İletişim Bilgileri;

www.biaport.com
444 6 242


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »