.

BiaPort Özlüce Bursa’nın Akıllı Ev projesi

Özçeliksan İnşaat tarafından Bursa’da konumlandırılan Biaport Özlüce projesi 3 blokta yer alan toplam 260 konuttan meydana geliyor.BiaPort

Özçeliksan İnşaat’ın Bursa‘da hayata geçirmekte olduğu BiaPort Özlüce projesi deprem yönetmeliğine uygun  olup akıllı ev teknolojisi ile inşa ediliyor.
Özçeliksan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çelik, Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı üzerinde Bursaspor Tesisleri’nin karşısında konumlandırdıkları Biaport Özlüce projesiyle Bursa’daki site ve konut anlayışını değiştireceklerini söyledi.
Osman Çelik, Biaport Özlüce’nin en son teknoloji kullanılarak fore kazık sistemiyle yapıldığını belirterek, ’Projemiz 20 bin metrekare üzerinde 3 blok ve toplam 260 daireden oluşuyor. Binamız Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın belirlediği kriterlere uygun olarak üretiliyor. Sağlam temeller üzerinde, depreme dayanıklı güçlü binalar yapıyoruz’ dedi.
DAİRELER TERASLA ÇEVRİLİ
Biaport’ta binaların tamamen ısı yalıtımlı konforum camla inşa edildiğini ifade eden Çelik, bütün dairelerin de terasla çevrili olduğunu anlattı.
Osman Çelik, şöyle devam etti:
’Bu gökyüzü terasları muhteşem şehir ve dağ manzarasına hakim. Ayrıca Biaport’ta 8 adet loft dubleks dairemiz de var. Bunlar da bir ilk. 20’nci kattaki bu dairelerin özel yüzme havuzları ve güneşlenme terasları bulunuyor.’
SOSYAL YAŞAM 14’ÜNCÜ KATTA
Osman Çelik, Biaport projesinden sonra site ve konut anlayışının değişeceğini ileri sürerek, şunları kaydetti:
’Biaport’ta pek çok ilk var. Mesela sosyal yaşam alanını 14. kata taşıdık. Bu belki de Türkiye’de bir ilk. Ortak kullanıma açık bu sosyal yaşam alanında muhteşem Bursa manzarasına, komşularla sohbet eşlik edecek. Unutulmaya yüz tutan komşuluk ilişkileri canlanacak.’
MARKA YÜZÜ HÜLYA KOÇYİĞİT
Özçeliksan İnşaat imzasını taşıyan Biaport Özlüce projesinin marka yüzü, Türk sinemasının unutulmayan yıldızı Hülya Koçyiğit oldu.
Biaport satış ofisini ziyaret ederek Özçeliksan Yönetim Kurulu Başkanı Çelik’ten bilgi alan Hülya Koçyiğit, ’Biaport çok sevdiğim Bursa’ya gerçekten çok yakışmış. Kızım, damadım, torunlarım ve buradaki dostlarım nedeniyle Bursa’ya zaten gönülden bağlıyım. Burada huzur buluyorum. Biaport bu bağımızı daha da güçlendirecek’ dedi.
2014’TE TESLİM EDİLECEK
Bursaspor Tesisleri karşısında 20 bin metrekare alan üzerinde yapımı devam eden Biaport Özlüce; 3 blok ve akıllı ev teknolojisiyle donatılan 260 daireden oluşuyor.
Projede 14. katlarda sosyal yaşam alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, hobi salonu, çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, beş yıldız standartlarında SPA merkezi, her daireye 2 otopark yeri ile seçkin markaların bulunacağı ticari alanlar bulunuyor.
Projenin teslim tarihi 2014 olarak belirlendi.
İletişim: 444 6 242

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar