.

Beytepe Restorium’da örnek daire lansmanı yapıldı!

Ankara Beytepe’de inşaatına başlanan Beytepe Restorium, düzenlenen bir kokteyl ile kamuoyuna tanıtıldı. 

Ankara Beytepe’de inşaatına başlanan Beytepe Restorium, düzenlenen bir kokteyl ile kamuoyuna tanıtıldı. Keklikoğlu Gayrimenkul’ün yeni projesinin tanıtımında katılımcılara Versace Home ürünlerinden yapılmış örnek daire de tanıtıldı.
Beytepe Restorium klasik şehir yaşamının aksine daha katılımcı bir hayat vaat ediyor. Komşuluk olgusunu yeniden canlandırma olgusu üzerine inşa edilen Beytepe Restorium’da inşaatın kaba hali bittikten sonra ev sahibi Keklikoğlu Restore mağazalarından istediği ürünü seçerek kendi zevkine göre evini dizayn edebiliyor.400 daire yerine 65 daire

Keklikoğlu Şirketler Grubu 400 dairenin yapılabileceği alana 65 daire yapıyor. Yönetim Kurulu üyesi Adnan Keklikoğlu, 21.500 metrekarelik inşaat alanına rahatlıkla 400 daire sığdırılabileceğini söyledi.

Keklikoğlu “Biz burada insanların kendilerine vakit ayırabilecekleri alanlar yaptık. Herkes kendine göre evini yapacak. Biz evin kabasını bitirip konut sahiplerini çağıracağız. Bizim şirketlerden konut sahipleri istediklerini alacaklar ve evlerini iç mimarlarla dizayn edecekler.”

Şehrin stresinden uzak bir yaşam vaat eden Beytepe Restorium’daki spor alanlarında uzman eğitmenler olacak ve site sakinlerine bir program dahilinde spor yaptıracak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »