.

Beyoğlu Look’ta Teslimler Mart 2015’te

Nar Yatırım ve As Yapı ortaklığında inşa edilen Beyoğlu Look projesi Piyalepaşa Bulvarı üzerinde hayata geçiriliyor. Beyoğlu Look

İstanbul Beyoğlu Piyalepaşa Bulvarı üzerinde inşa edilen Beyoğlu Look projesi, 55 adet stüdyo ve 40 adet 1+1 home ofislerin yanı sıra 19 adet ticari birimle yükseliyor.
Beyoğlu Look’ta Benzersiz Ofis ve Stüdyo
Ofis fiyatlarının 185 bin dolardan başladığı Beyoğlu Look projesinde 95 Ofis ile birlikte 19 mağazadan bulunuyor. Yatırım değerinin 110 milyon lire olduğu proje, benzersiz bir ofis ile stüdyo seçenekleri sunuyor.
4 Katı Yer Altında
Gerçek anlamda Beyoğlulu olmak isteyenlerle yeni şehrin kalbinde yaşamayı ve çalışmayı sevenlerin tercihi olan Beyoğlu Look projesi, 4 kat yer altı, zemin + 5 kat + çatıdan meydana geliyor.
Modüler Sistemle Tasarlandı
Modüler sistem ile inşa edilen Beyoğlu Look projesinde ofis büyüklükleri 40 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiyor. Projede metrekare birim fiyatları ise 3 bin 500 dolardan başlıyor. Ortalama metrekare birim fiyatları ise 4 bin 500 dolar.
Teslimler Mart 2015’te
16 bin 500 metrekarelik Arsa üzerine yükselen projede 1+0 ve 1+1 ofis seçenekleri bulunuyor. Back office hizmetlerinin bulunduğu Beyoğlu Look’ta teslimler Mart 2015’te başlayacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »