.

Beymahall’de özel fiyatlar, hemen teslim tapu

Yapımı Beylik Yapı tarafından gerçekleştirilen Beymahall Residance, özgün mimarisi , Ana Caddeye olan mükemmel konumu ve  A sınıfı malzeme kullanımı ve kaliteli işçiliğiyle yatırımcılar için en cazip projelerin başında geliyor.1+1salon

Beymahall’de çok özel bir kampanya çok özel koşullarla sizleri bekliyor. İnşaatı % 70 seviyesinde tamamlanan projede yaşamın başlamasına çok az kaldı. Sizde bu projede yer almak istiyorsanız, size en uygun kampanya koşullarını öğrenmek ve örnek dairemizi görmek için satış ofisimize bekliyoruz.

Tüm ayrıntıları özenle tasarlanmış lüks daireleri, eşsiz konforu ve ayrıcalıklı lokasyonu ile  bulunduğu bölgenin değerine değer katacak Beymahall için start veren Beylik Yapı , Esenyurt’un en merkezi noktasında yeni residance projesini hayata geçiriyor. Şehrin yeni çekim merkezinde  beş yıldızlı otel konforunda ayrıcalıklı bir hayat sunan Beymahall, İstanbul’un yeni yaşam bölgesinde yükselmeye başlıyor.

Örnek dairemizi bügün görün, yatırıma anında başlayın Beylik Yapı  tarafından 1830 m2’lik alan üzerinde inşa edilen 10 katlı residence projesi Beymahall , ofis ve residence yaşamını bir arada sunuyor .86 daire ve 8 dükkan’dan oluşan Beymahall  sunduğu standartlar ile de cazip bir yaşam sunuyor.
Yeni bir yaşam tarzını beraberinde getiren Beymahall Residance’ın sunduğu imkanlar arasında ;

Her türlü sosyal imkan bir arada

Resepsiyon
Kartlı giriş sistemi
Spor merkezi
Kapalı otopark ( araç asansörlü )
Klima alt yapısı
7/24 kapalı devre kamera sistemi
Vale hizmeti
Görüntülü intercom
Internet alt yapısı
Isı yalıtımı
Kullan-Öde merkezi ısıtma
Bina ve daireleri kapsayan jenaratör
Güneş enerjili merkezi su ısıtma sistemi

Kullanılacak malzemeler

Franke marka ankastre ürünler
Hitit marka yer seramikleri
Zimmer marka armatürler
Bocchi marka vitrifiye ve diğerleri

Cadde üstü alışveriş keyfi

Beymahall Residance cadde üzerinde yer alan dükkanları ile caddeye sıfır konumu ve merkezi lokasyonu ile bölgenin yeni uğrak yeri olacak.

E-5’ e ve Metrobüse 100 metre mesafede, Merkezi konumuyla da sakinlerine büyük avantaj sağlayan Beymahall, yeni Metrobüs hattına ve E5 karayoluna 100 metre mesefade ,Tüyap fuar alanı , Havalimanı ,özel ve devlet hastaneleri ve pek çok noktaya kolay ulaşabilecek mesafede yer almaktadır.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar