.

Beylikdüzü Mahal İstanbul Ulaşım

Beylik Yapı tarafından İstanbul Beylikdüzü’nda inşa edilen Mahal İstanbul konut projesinde ön talep başvuruları devam ediyor.Mahal İstanbul

İstanbul Beylikdüzü’nde Beylik Yapı tarafından hayata geçirilen Mahal İstanbul konut projesinde ön talep başvuruları sürüyor. 2 blok halinde yükselen projede 148 adet Konut yer alıyor.
Beylikdüzü Mahal İstanbul’da Satışlar Başlayacak

2 blok halinde inşa edilen Beylikdüzü Mahal İstanbul Konut projesinde daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Konut satışlarına önümüzdeki günlerde başlanacağı belirtiliyor.
Fiyatlar 90 Bin Liradan Başlıyor

Daire fiyatlarının 90 bin liradan başladığı Beylikdüzü Mahal İstanbul konut projesinde yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, Dinlenme alanları, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal yaşam alanları bulunuyor.
Metrobüse Yakın

E-5 Karayolu, Tem Otoyolu ve metrobüse yakın bir konumda inşa edilen Beylikdüzü Mahal İstanbul konut projesi, Beymahall’e 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar