.

Beykasrı Konakları’nda fiyatlar 240 bin TL’den başlıyor!

Aidatların ekonomik olacağı Beykasrı Konakları’nda tenis kortu, voleybol ve basketbol sahası sosyal donatılar arasında sıralanıyor. 332 lüks konuttan meydana gelen Beykasrı Konakları, Beykale-Beykule İnşaat imzasıyla yükseliyor.

Beykasrı Konakları’nda 2 oda 1 salon evler 110-115-118 metrekare, 3 oda 1 salon evler 150-157-159 metrekare, 4 oda 1 salon evler ise 186-193-210 metrekare şeklinde tasarlandı. 18 ay sonra yaşamın başlayacağı Beykasrı Konakları’da 2+1’ler 240 bin liradan, 3+1’ler 355 bin liradan, 4+1’ler ise 450 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

8 bloktan oluşan Beykasrı Konakları’nda bloklar 5 katlı. Bay ve bayanlar için iki ayrı kapalı yarı olimpik yüzme havuzu ve fitness merkezinin oluşturulduğu Beykasrı Konakları’nda site içerisinde kreş, açık-kapalı otopark alanları, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, site güvenliği, mini hayvanat bahçesi, mescid ve kurban kesim alanı bulunuyor.

İTÜ zemin etüdü onaylı, deprem yönetmeliğine uygun yapı sistemiyle dikkat çeken Beykasrı Konakları’nda her ihtiyaca hizmet vermek amacıyla hipermarket, mağaza ve alışveriş merkezi yer alıyor. Üç metre kat yüksekliği ile dikkat çeken Beykasrı Konakları’nın daire mutfakları lüks ankastre ürünler ile donatılıyor.

Aidaların ekonomik olacağı Beykasrı Konakları’nda tenis kortu, voleybol ve basketbol sahası sosyal donatılar arasında sıralanıyor. 332 lüks konuttan meydana gelen Beykasrı Konakları, Beykale-Beykule İnşaat imzasıyla yükseliyor.

Özel mimari figürlerle bezeli duvarlar, yüksek tavanlı, daire katlarına açılan galeri lobileri, fibro süslemeli dış cepheler ve her daireden görünen asla kapanmayacak deniz manzarası Beykasrı Konakları’nı ön plana çıkarıyor. Saray konseptli apartman girişlerinin tasarlandığı Beykasrı Konakları, 35 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor.

Vaziyet planı;


Beykasrı Konakları İletişim Bilgileri;

Web: http://www.beykasri.com.tr
Telefon: 444 3 239


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar