.

Besa Kule, Çukurambar’ın buluşma merkezi olacak

 Ankara iş dünyasının gözde buluşma merkezi Çukurambar girişine inşa edilen Besa Kule, projenin kapsamında bulunan mağazalarla da bölgenin değerini arttıracak.Besa KuleBesa İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci; “Projemiz gerek lokasyon, gerek mimari yapı, gerekse bölgedeki mağaza ihtiyacını karşılayacak olması nedeniyle bölgenin amiral gemisi misyonunu üstlenecek” Başkent iş dünyasının gözde buluşma merkezlerinden Çukurambar’ın girişine inşa edilen Besa Kule, projede yer alan mağazalarla da bölgenin değerini arttırmaya hazırlanıyor. Dikey ve yatay iki bloktan oluşan Besa Kule, kapsamında yer alacak 25 adet mağazasıyla Çukurambar’ın yeni alışveriş ve buluşma noktası olacak.
Eskişehir Yolu’nun Çukurambar girişinde bulunan konumuyla Ankara iş dünyasının yeni adresi Besa Kule projesinde yüksek konforlu ofisler ve mağazalarla yaşamı kolaylaştıracak ayrıntılara yer verildi. Besa Kule’nin, iş dünyası ve sosyal yaşamın en yoğun olduğu bölgelerden Çukurambar’a yeni bir soluk getireceğini kaydeden Besa İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, projede yer alacak mağazaların da bölge halkının ihtiyaçlarını karşılayacak yapıda olacağını belirtti. Çukurambar bölgesinin, Ankara iş dünyası ve sosyal yaşamı açısından önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Bezci iş merkezlerinin yoğun olarak bulunduğu bölgede, mesai saati bitiminden sonra sosyal hayatın canlandığını ve Besa Kule’nin nitelikli yapısı ile bu bölgeye ayrı bir değer katacağını belirtti. Bezci, bölgede yaşayanların ihtiyaçlarını rahat ve konforlu karşılamakta zorlandığını belirterek şunları söyledi;

“Besa Kule projesi kapsamında yer alan nitelikli ve konforlu mağazalar bölgenin ihtiyacını karşılayacak. Besa Kule, “adres” olacak lokasyonu, titiz ayrıntılara yer verilen mimarisi ve bölgedeki mağaza ihtiyacını karşılayacak yapısıyla adeta bu lokasyonunun  “amiral gemisi” olacak. Ayrıca Besa Kule, ziyaretçilerine otopark sorunu olmadan alışveriş imkanı sunmasıyla da Çukurambar’ın vazgeçilmezlerinden olmaya aday.”

Bezci, Besa Kule’nin ulaşım konusunda da avantajına işaret ederek, Besa Kule’nin, kısa süre içerisinde faaliyete girecek olan Kızılay-Ümitköy metrosunun iki durağı arasında yer alması nedeniyle de tüm Ankaralılar için kolay bir ulaşım noktası olacağını belirtti.

Besa Kule

Başkent’te iş dünyasının buluşma noktası olan Çukurambar’da inşaatı devam eden Besa Kule, özel mimarisiyle çalışma hayatına yeni bir soluk getirerek keyifli ve konforlu iş yaşamının kapılarını açıyor.

7590 metrekare arsada, yatay ve dikey konumlu 2 bloktan oluşan proje, yer altı ve yer üstü toplu taşıma duraklarına yakın konumuyla da kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

2 blokta toplam 104 ofisin yer aldığı Besa Kule’de,  25 mağaza da yer alıyor.

Her katta bulunan terasları ve B Bloktaki iç bahçesiyle keyifli mola imkanları da sunan Besa Kule, açılmayan pencerelerin devrine son veriyor.

24 saat güvenlik, A ve B blok resepsiyonları ve kontrollü giriş çıkış sistemiyle güvenlik ve konforu bir arada yaşatacak Besa Kule, Ankara siluetinde modern bir imza olarak hafızalara kazınıyor.

İletişim:  444 8 000


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »