.

Bengisu Riviera’da Fiyatlar 205 Bin Liradan Başlıyor

Bengisu İnşaat’ın Sancaktepe’de konumlandırdığı Bengisu Riviera projesinde konut fiyatları 205 bin liradan başlıyor.Bengisu Riviera

Bengisu İnşaat tarafından Sancaktepe’de 10 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilmekte olan Bengisu Riviera Evleri projesinde büyüklükleri 82 metrekare ile 466 metrekare arasında değişen,  2+1, 3+1, 4+1 ya da bahçe dubleksleri ile farklı seçeneklerin bulunduğu toplam 200 daire bulunuyor.
Sancaktepe Riviera Evleri’nde;
* 121 metrekare 2+1’ler 205 bin TL,
* 131 metrekare 3+1’ler 220 bin TL,
* 185 metrekare çatı dubleksleri 315 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.
Bengisu Riviera Evleri’nde peşin alımlarda yüzde 5 indirim yapılmasının yanı sıra yüzde 40 peşinatla firma bünyesinde 40 ay sıfır faizle vadelendirme yapılabiliyor.
Açık havuz, çocuk parkı, oyun alanları, spor alanları, kapalı otopark ve özel güvenlik de projenin sosyal donatıları arasında yer alıyor.
İletişim:  216 311 02 16
 

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar