.

Bayrampaşa’da Özak Hayat Tepe Konutları Şatışa Çıkarıldı

Özak GYO tarafından Bayrampaşa’da konumlandırılan 546 dairelik Hayat Tepe projesindeki konutlar satışa çıkarıldı.Hayat Tepe

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), tarafından 200 milyon dolar yatırımla Bayrampaşa’da hayata geçirilecek olan Hayat Tepe projesi 24 ve 23 katlı 3 blokta yer alan toplam 546 daireden meydana geliyor.
 2014 Eylül ayında tamamlanacak olan projenin ardından Özak, bu projenin ardından Ataşehir’deki Bulvar 216 ve Balmumcu projelerini sunacak.
Özak Global Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık, proje geliştirirken önce ihtiyaçları tespit ettiklerini ardından da buna yönelik çözümlerini sunduklarını belirterek, “Şehir merkezine dönüş hareketi yeniden başladı. Biz de şehrin merkezinde tüm ihtiyaçları karşılayan projemizi satışa çıkarıyoruz. Bu proje, merkezi lokasyona dönüşün başlangıcı olacak” dedi. Hayat Tepe projesi için 200 milyon dolar yatırım yaptıklarını ifade eden Akbalık, yeni projeler için de çalışmalarının devam ettiğini açıkladı.
İSTANBUL’A YATIRIM
Turizm, rezidans, ticari gayrimenkul ve cadde tipi alışveriş merkezi projelerinde var olacaklarını belirten Akbalık, “Hayat Tepe’nin ardından Ataşehir’deki Bulvar 216 projemiz hayata geçecek. Bu proje için 80 milyon dolar yatırım planlıyoruz. Ardından Balmumcu arazisindeki çalışmalarımızı tamamlayacağız” diye konuştu. Şu anda İstanbul’da yatırıma odaklandıklarını vurgulayan Akbalık, “İstanbul dışında, İzmir ve Antalya’yı da inceliyoruz. Diğer kentlerdeki fırsatları da değerlendireceğiz” dedi.
Metroya yürüme mesafesinde
ÖZAK Hayat Tepe, Forum İstanbul, Ikea, Bauhaus, Carrefour ve Metro Cash & Carry’nin yanı başında yer alıyor. Hayat Tepe, Mayıs 2013’te hizmete girecek metro istasyonuna da yürüme mesafesinde bulunacak.
Silueti etkilemesin diye 24 kata indi
HAYAT Tepe, Bayrampaşa’da 32 bin metrekare alan üzerinde, 3 bloktan oluşan üçgen mimari tasarımı ile hayata geçiriliyor. Tarihi yarımadanın merkezi Bayrampaşa’da yer alan projenin, İstanbul siluetini etkilememesi için blokların yükseklikleri 23 ve 24 kata indirildi. Özak GYO Genel Müdürü Sadun Coşkuntürk’ün verdiği bilgilere göre, toplam 546 dairenin yer aldığı projede, 15 farklı daire tipi bulunuyor. Bunların arasında 40 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen 1+0’dan 4+1’e kadar daire seçenekleri yer alıyor. Ruhsatı 2013’ten önce alınan projede yüzde 1 KDV uygulaması geçerli olacak. Projede daire fiyatları 1+0’larda 190 bin liradan başlıyor. 1+1’ler 260 bin lira, 2+1’ler 395 bin lira, 3+1’ler 576 bin lira, 4+1’ler ise 888 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılırken, yüzde 1 peşinatla daire sahibi olma imkanı da sunuluyor.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar