.

Bayrampaşa City Line’de 353 bin liraya 2+1! Yüzde 10 indirim

Senerkand Yapı tarafından Avrupa Yakası Bayrampaşa’da konumlandırılan City Line projesinde 11 adet mağaza da bulunuyor… Projede teslimler 2014 yılının Şubat ayında yapılacak.

Semerkand Yapı tarafından 3 bin 500 metrekarelik alan ve 12 bin 500 metrekare inşaat alanı üzerinde Bayrampaşa’da konumlandırılan Bayrampaşa City Line projesinde ön satış süreci devam ederken ilk etapta yer alan 2 oda 1 salon konutların satışları tamamlandı. Diğer etabın ve diğer konut tiplerinin satışları ise devam ediyor.

Teslimlerinin Şubat 2014’te yapılmasının beklendiği Bayrampaşa Bayrampaşa City Line projesinde 15 katlı tek blok yer alıyor. İki etap halinde tasarlanan proje kapsamında yer alan konutların büyüklükleri 110 metrekareden başlıyor ve 178 metrekareye kadar yükseliyor.

11 adet mağazanın da yer aldığı Semerkand City Line projesinde yer alan 3+1 daireler 463 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. İkinci etaptaki 2+1 dairelerin başlangıç fiyatı ise 353 bin TL.

Projede yer alan mağazaların büyüklüğü ise 68 metrekare ilâ 712 metrekare olarak belirlendi. Cityline, Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’ne ve Metro durağına 300 metre uzaklıkta konuşlandırılıyor.

Üç farklı ödeme koşulu sunulan City Line Evleri projesinde peşin alımlarda yüzde 10 indirim fırsatı konut alıcılarına sunuluyor. Yüzde 25 peşinatla şirket bünyesinde 18 ay vade farksız taksitlendirme yapılabileceği gibi yine yüzde 25 peşinatla 60 ilâ 120 ay düşük faiz oranlarıyla vade fırsatı sizleri bekliyor.

 

İletişim:  212 437 38 36

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar