.

Bayrampaşa City Line 1. Etap’ta 2+1’ler tükendi! 353 bin TL’ye

Ön satışların başladığı Bayrampaşa City Line projesinin ilk etabındaki 2+1 dairelerin tamamı satıldı. 3+1 dairelerin fiyatları 463 bin liradan başlıyor.

Semerkand Yapı’nın Bayrampaşa’da hayata geçirdiği yeni projesi City Line iki etaptan meydana geliyor. Ön satış süreci başlayan City Line Bayrampaşa projesinin ilk etabındaki 2+1’ler tükendi. 3+1 daireler 463 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. İkinci etaptaki 2+1 dairelerin başlangıç fiyatı ise 353 bin TL olarak açıklandı. Projede dairelerin alanları 110 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiyor.

Bayrampaşa City Line projesinde üç farklı ödeme planı sunuluyor;

1- Yüzde 25 peşinatla 60-120 ay uygun faiz oranları ile banka kredisi kullanılabiliyor.

2- Yüzde 25 peşinatla 18 ay Semerkand bünyesinde vade farksız taksitlendirme yapılabiliyor.

3- Peşin alımlarda yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor.

3 bin 500 metrekarelik alana kurulan Bayrampaşa Cityline projesinin inşaat alanı 12 bin 500 metrekare olarak belirlendi. Cityline Bayrampaşa projesi 15 katlı tek blok halinde yükseliyor.

Cityline Bayrampaşa projesinde teslimler 2014 yılının Şubat ayında yapılacak. Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’ne ve Metro durağına 300 metre mesafade bulunan Bayrampaşa City Line projesinde konutların yanı sıra 11 mağaza yer alıyor. Mağazaların alanları ise 68 ila 712 metrekare.

 

İletişim : 212 437 38 36


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar