.

Bayram kampanyası Sharman Zekeriyaköy’de dubleks evler 590 bin TL

Tes Yapı ve iştiraki Tes Gayrimenkul tarafından yapılan Sharman Zekeriyaköy projesinde bayram sonuna kadar geçerli olacak bir kampanya başladı.

Sarıyer Zekeriyaköy’de yükselen Sharman Zekeriyaköy projesinde 2. Etap’ta bulunan 137 metrekarelik bahçe dubleskleri ve 155 metrekarelik çatı dubleksleri bayrama özel tek fiyat uygulamasıyla satılıyor. Sharman Zekeriyaköy 2. Etap’ta bahçe ve çatı dublekslerinin fiyatı 590 bin TL olarak açıklandı. Bu etap 2013 yılının Ağustos ayında teslim edilecek.

Tes Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Sharman Zekeriyaköy projesinde toplam 42 adet konut yer alıyor.

13 bin metrekarelik alana kurulan Sharman Zekeriyaköy projesinde yüzme havuzu, spor alanı, fitness salonu, kapalı oyun salonu, toplantı salonu, süs havuzları, şelaleler bulunuyor. Projenin ilk etabında teslimler bu yılın sonunda yapılacak.

Sharman Zekeriyaköy, Bloomberg 2010 ve ArkiPARC 2011 Konut Ödülü’nün sahibi Yüksek Mimar Ömer Çamoğlu tarafından tasarlandı. Sharman Zekeriyaköy, British International Scholl’a komşu, İTÜ, Boğaziçi, Koç Üniversiteleri, Darüşşafaka Okulları, Doğa Koleji, Maslak Acıbadem Hastanesi gibi seçkin kuruluşların yanı başında yükseliyor.

0216 685 12 76

http://www.sharman.com.tr/


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Mortgage kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar