.

Bayram hediyeniz Ankara Optimum’dan

Ankara Optimum Outlet, bu bayram da ziyaretçilerine sürpriz hediyeler sunuyor. Aynı gün içinde Ankara Optimum’dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club Kart sahibi olan Ankaralılar, bayram öncesinde ayrı bir bayram mutluluğu yaşayacak

Bayram alışverişi için Ankara Optimum Outlet’i tercih eden ve 19-24 Ekim günleri arasında Ankara Optimum Outlet’te yer alan mağazalardan aynı gün içinde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club Kart sahipleri sürpriz hediyelerden birini kazanma fırsatı yakalayacak.

Ankara Optimum Outlet’in sunduğu bu hediye fırsatının en büyük sürprizi ise Altınbaş yüzük kazanma şansı olacak. 19-24 Ekim günleri arasında gerçekleşecek olan kampanyada en yüksek tutarda alışveriş yapan Optimum Club Kart sahibine Altınbaş yüzük hediye edilecek.

Ziyaretçiler, danışmada fiş-fatura ibrazı ile kayıt yaptırdıktan sonra kampanyaya katılmış olacaklar ve kazana kişi kampanya bitiminden sonraki gün açıklanacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar