.

Batışehir’in Oteli İçin 4 Dev Yarışıyor

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, Bağcılar’da hayata geçirilen Batışehir projesinde yer alan otel için 4 dev firma ile görüştüklerini açıkladı..


Avrupanın En İyi Karma Projesi Batışehir’de yer alan otel için Starwoods, Premium, Radisson ve Wyndham grupları talip oldu.

Söz konusu firmalarla otelin işletmesi için görüşmelerin sürdüğünü belirten Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı bir yıl önce tanıtalan projede bin konuttan oluşan 1. etabın yüzde 95’inin, 980 konuttan oluşan 2. etabın yüzde 60’nın satıldığını söyledi.

Premium 2015’te teslim edilecek

İnanç Kabadayı, şunları söyledi: “3 bloktan oluşacak Batışehir Premium; rezidans, ofis, otel ve alışveriş merkezlerini içerecek. 35-112 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve dubleks olmak üzere 407 rezidansımızda fiyatlarımız 147 bin liradan başlıyor, 620 bin liraya kadar çıkıyor. 77-765 metrekare arasında değişen 131 ofisin fiyatları ise 276 bin lira ile 3 milyon lira arasında değişiyor. Batışehir Premium’u 2015 yılının ilk çeyreğinde teslim edeceğiz.” B3 bloğun ilk altı katının dünyaca ünlü otel zincirlerinden birine bağlı olarak hizmet vereceğini kaydeden Kabadayı “Starwoods, Premium, Radisson ve Wyndham’la görüşmelerimiz sürüyor. Şu an ihale aşamasındayız. 2-3 ay içinde netleşecek” dedi.

Kaynak: Star Gazete


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar