.

Batışehir’de Taksit Erteleme Fırsatı

EgeYapı’nın Bağcılar’da hayata geçirmekte olduğu ödüllü Batışehir projesinde taksitleri 1 yıl erteletme kampanyası başladı.Batışehir

Egeyapı, Bağcılar’da konumlandırdığı 3 bin 266 konutluk Batışehir projesinde yeni bir kampanya başlattı. Buna göre, Batışehir projesinde şimdi daire alıp, taksitleri bir yıl sonra ödeme imkânı sunuluyor. Batışehir projesinde yüzde 5 peşinatla banka kredisi kullanılabiliyor. Yüzde 20’lik konut bedeli teslimde ödeniyor. Ödemeler bir yıl sonra başlıyor.
Diğer ödeme koşuluna göre, yüzde 1 peşinat ödeniyor. Yüzde 34’lük konut bedelinin ödemesi teslim tarihi olan Ağustos 2013’te yapılıyor. Kalan konut bedeli için 120 aya kadar banka kredisi kullanılabiliyor.
Batışehir projesi Emlak Konut GYO ile Egeyapı Group ve Emlak Pazarlama İnşaat A.Ş. (EPP) işbirliğiyle yapılıyor.
İletişim:  216 478 48 18

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »