.

Batışehir 1. Etapta Son 89 Konut İçin Cazip Fırsat

EgeYapı Group’un Bağcılar’daki ödüllü projesi Batışehir’in ilk etabında kalan son 89 konut yüzde 1 peşinat + yüzde 1 KDV + 1 yıl taksit erteleme fırsatı ile satışta.Batışehir 1

EgeYapı Group’un Bağcılar’da hayata geçirmekte olduğu ‘Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi’ ödüllü Batışehir Projesi’nin ilk etabındaki son 89 konut yüzde 1 peşinat, yüzde 1 KDV ve 1 yıl taksit öteleme avantajıyla sahiplerini bekliyor.

EgeYapı Group tarafından İstanbul Bağcılar’da inşa edilen Batışehir’de 1’inci Etap’ta yer alan 1020 daireden son 89’u, yatırımcılarına cazip ödeme koşullarıyla Batışehirli olma fırsatı sunuyor. Batışehir 1’inci Etap fırsatlarından faydalanmak isteyenler, hemen ev sahibi olurken, ödemeye 2014 yılında başlıyorlar.

EgeYapı Group tarafından sunulan farklı ödeme planlarına göre, yüzde 1 peşinat verilerek sonraki ilk 24 ay boyunca 742’şer lira ve ardından da 96 ay boyunca 1.461 liradan başlayan taksitler ödenerek konut sahibi olunabiliyor.

İkinci alternatifte ise yine yüzde 1 peşinat ödeyen müşteriler, taksit ödemelerini 1 yıl öteleyerek ilk iki etabın tesliminden sonra başlatabilecekler.

Bir diğer alternatif ödeme planı kapsamında ise yatırımcılar, yüzde 5 peşinat ödeyip ardından ilk 24 ay 571 lira ve sonraki 96 ay boyunca da 1.124 liradan başlayan taksitler ödeyerek Batışehirli olma fırsatı yakalayabiliyorlar.

Yaklaşık 700 milyon liralık yatırımla 818 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Batışehir’de 1+0’dan 5+1’e farklı konut tipleri yer alıyor. Proje kapsamında konutların yanı sıra otel – rezidans ve ofislerin yer alacağı Batışehir Premium, Doğa Koleji’nin yer alacağı bir eğitim kompleksi ve çok sayıda önemli markanın da bulunacağı bir açık hava çarşısı bulunacak. Batışehir, tamamlandığında 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak.

 

İletişim:  216 478 48 18


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »