.

Batıkent-Sincan Metro Hattı 12 Şubat’ta Hizmete Açılıyor

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın test sürüşlerini tamamladığı Ulaştırma, Batıkent-Sincan Metro Hattı 12 Şubat’ta düzenlenecek özel bir törenle hizmete açılacak.Metro Hattı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın inşa ev test sürüşlerini tamamladığı Batıkent-Sincan Metro Hattı ‘nın 12 Şubat’ta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı bir törenle hizmete açılacağı bildirildi. Saat 11:00’de gerçekleştirilecek açılış törenine  İspanya Başbakanı Mariano Rajoy’un da katılması bekleniyor.

Batı Merkezi, Mesa, Botanik, İstanbul Yolu, Eryaman 1-2, Eryaman 5, Devlet Mahallesi, Harikalar Diyarı, Fatih, GOP, OSB-Törekent olmak üzere 11 istasyondan oluşan ve Kızılay-Batıkent metro hattına entegre edilecek Batıkent-Sincan Metro Hattı’nın uzunluğu ise 15,5 kilometre.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar