.

Basın Ekspres Yolu’nun en güzel vitrinleri “Meydan”a çıkıyor

FerYapı ve Boyner Holding’in ortak girişimiyle yükselen İstWest Projesi’nin ticari birimi İstWest Alışveriş Meydanı, misafirleri ve dükkân sahipleri için gün sayıyor.‘Meydan’da hayat 2013 Eylül’de başlıyor!istwest meydan

Gazete ve basın kuruluşlarının yerini ticaret ve üretim merkezlerine bırakmasıyla değerine değer katan Bahçelievler Basın Ekspres Yolu, yeni yapılacak otel ve konut projeleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Sayıları hızla artan konut projelerinin arasından sıyrılan İstWest, hem mimari yapısı hem de Bahçelievler’in en görünür noktasında olmasıyla ön plana çıkıyor. Yatırımcıların çok kısa bir sürede ilgisini çekmeye başaran İstWest Alışveriş Meydanı, alışveriş ve yaşam merkeziyle yepyeni bir anlayışı bölgeye sunuyor!

Basın Ekspres Yolu’nun yeni buluşma noktası

Avrupa yakasının en prestijli projesi İstWest’in hemen altında kapılarını açacak olan İstWest Alışveriş Meydanı, nüfusu yaklaşık 1 milyona ulaşan Basın Ekspres Bölgesi’nin en değerli noktasında yer alıyor. Basın Ekspres Yolu’nun hemen üzerinde konumlanan İstWest, TEM otoyolu ve havalimanına sadece 3  dakika mesafede bulunuyor. Eylül 2013’te kazançlı yaşamın başlayacağı İstWest Alışveriş Meydanı’nda gıdadan mobilyaya, elektronikten otomotive kadar birçok sektör hizmet verecek. AVM konseptlerinde bulunmayan birçok özellik İstWest Alışveriş Meydanı’nda hayat buluyor. Geniş ve çok sayıda otopark alanları ile dikkat çeken İstWest Alışveriş Meydanı, üstü açık mimari yapısı ile de ziyaretçilere alışverişleri sırasında ferah bir ortam sunuyor.

Kazançlı yatırımın kapılarını yatırımcılara açan FerYapı, İstWest Alışveriş Meydanı’nda kiralama dönemini başlattı. Düşük yönetim maliyetleriyle dükkan sahiplerini ve kiracıların da yüzünü güldüren İstWest’te esnek metrekare çözümleri sayesinde birleştirilebilir ticari bölümler yatırımcıları ve dükkân sahibi olmak isteyenleri çeken önemli unsurlar arasında yer alıyor.

 Dev Markalar Şimdiden Yerini Aldı

İstWest Alışveriş Meydanı’nda önemli markalar şimdiden yerlerini almaya başladı. Dünyanın en büyük otomotiv üreticilerinden Volvo Mez Oto ile İstWest Alışveriş Meydanı’na yerleşen ilk markalardan olurken; Albaraka, Sandalyeci ve Sultanahmet Köftecisi Selim Usta 1920, Big Mama’s gibi markalar da kentin bu yeni çekim merkezinde kendilerini konumlandırdılar.

 70 metrekareden 3 bin metrekareye kadar değişiklik gösteren çözümler…

Avrupa’nın en prestijli projesindeki alışveriş merkezi İstWest Alışveriş Meydanı, farklı konsepti ve mimari yapısıyla da farklılaşıyor. İstWest  Alışveriş Meydanı’nda toplam 75 adet birbirinden bağımsız ticari ünite bulunuyor. Meydanda 16 bin metrekarelik kiralanabilir alanlarda 70 ila 3 bin metrekare arasında değişen dükkânlarla farklı çözümler sunuluyor.

200 bin araç trafiğinin bulunduğu merkezi konumuyla ve 1 milyona yaklaşan bölge nüfusunun yaratacağı potansiyel ziyaretçi kapasitesiyle İstWet Alışveriş Meydanı, kentin en kazançlı meydanı olmaya hazırlanıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.940 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »