.

Barış Life’ta 3+1 daireler 120 ay vadeli

Barış Yapı’nın Esenyurt Devlet Hastanesi’ne yürüme mesafesinde, 8 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirdiği Barış Life projesi 9 ile 10 katlı iki bloktan meydana geliyor.

Toplamda 80 dairenin yer aldığı projede konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerine sahip bulunuyor.

Banka kredisine uygun

Projede 80 metrekare 1+1 dairelerin 100 bin liradan, 115 metrekare 2+1 daireler 150 bin liradan ve 150 metrekare 3+1 daireler 190 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bankaların anlaşmalı konut kredileri kullanarak ev sahibi olunabilen projede 10 bin TL peşinat verilmesi halinde kalan kısım 120 ay vadeli olarak ödenebiliyor.

Projenin sosyal olanakları arasında kış bahçesi, hobi odası, kapalı bay ve bayan yüzme havuzları, fitness merkezi, bay ve bayan sauna, hamam, masaj odası, çocuk oyun odası, kafeterya ve her daire için kiler alanları yer alıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar